teknikservis_banner

Teknik Servis

Panamed olarak bizimle çalışmaya başladığınız daha ilk günden itibaren cihazın kurulum aşamasında uzman teknik servisimiz ile tanışacaksınız. Yetkili teknik uzman personelimiz cihazın kurulumunu ve ayarlarını yapar yapmaz cihazın teknik özelliklerini anlatan mini bir eğitim verecektir. Daha sonra ise istenmeyen bir durum söz konusu olduğunda ne yapmanızı veya ne yapmamanızı size anlatacaktır. Cihazın kurulumu tamamlandıktan sonra size kurulumun eksiksiz bir şekilde yapıldığana dair bir form bırakılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini her anlamda kendimize ilke edinmiş bir firma olarak satışını yaptığımız tüm cihazlar için 2 sene garanti veriyoruz. Satış sonrası doğabilecek arılara hızlı bir şekilde çözüm getirmek için Bursa Genel Müdürlük haricinde İstanbul ve Antalya Bölge Müdürlüklerimiz ile Ankara, İzmir ve Adana illerinde teknik servis personeli bulunduruyoruz.

Teknik servis ve garanti şartları anlamında siz müşterilerimize taahhüt ettiğimiz tüm şartlar cihaz satışı ile birlikte zorunlu olarak yapılan satış sözleşmesi ile garanti altına alınmaktadır.